جزئیات خبر


تامین 1/5 درصد نیاز نخریسی و نساجی کشور توسط شرکت«خسروی خراسان»

تامین 1/5 درصد نیاز نخریسی و نساجی کشور توسط شرکت«خسروی خراسان»
1395/2/6

«علی فدیشه ای» در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: رعایت اصول مشتری مداری، کیفیت محصولات، پاسخگو بودن به موقع و امانت داری در خدمات، از جمله دلایل استقبال مشتریان نسبت به این محصولات است.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای افزایش کیفیت محصولات این شرکت خاطرنشان کرد: برای این امر، فعالیت هایی نظیر سیاست کنترل و خرید مواد اولیه با کیفیت بالا، تقویت کنترل شیفت های سالن ریسندگی و بافندگی از جهات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین آموزش پرسنل مربوطه در دستور کار بوده و خواهد بود.

فدیشه ای در پاسخ به این سوال که شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان چه اقداماتی را برای افزایش میزان تولید و کاهش قیمت تمام شده انجام داده است، گفت: به منظور افزایش تولیدات و ارزش افزوده محصولات، طی سال جاری بر حسب مصوبه هیات مدیره و موافقت سازمان اقتصادی رضوی، 9 دستگاه دولاتابی و لاکنی و 12 دستگاه بافندگی جدید به خطوط تولید اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: در صورت تحقق این مهم، شاهد افزایش 2 میلیون متر مربعی پارچه در خط بافندگی خواهیم بود، ضمن این که روزانه 5/2(2 و نیم) تن نخ دولا تولید می شود.

سرپرست شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان توسعه خطوط ریسندگی و بافندگی را گامی در راستای اجرای برنامه استراتژیک دانست و تصریح کرد: برنامه استراتژیک شرکت پس از تهیه، تدوین و تصویب هیات مدیره و سازمان اقتصادی، از ابتدای سال جاری در دستور کار قرار گرفته است.

نظر شما