جزئیات خبر


در نیمه نخست سال 1394 صورت گرفت؛

رشد 7 درصدی تولید پارچه توسط شرکت«نخریسی و نساجی خسروی خراسان»

رشد 7 درصدی تولید پارچه توسط شرکت«نخریسی و نساجی خسروی خراسان»
1394/7/20

مدیرعامل شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی از رشد 7 درصدی تولید انواع پارچه نسبت به دوره مشابه توسط این شرکت در 6 ماه ابتدایی سال جاری خبر داد.

«عباس ابویی مهریزی» در گفت و گو با پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اقتصادی رضوی اظهار کرد: طی این مدت 4 میلیون و 400 هزار متر مربع انواع پارچه تولید شده است.

وی ادامه داد: علی رغم رکود حاکم بر بازار، میزان فروش انواع نخ شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی،نسبت به دوره مشابه 40 درصد رشد داشته است.

ابوئی مهریزی با بیان این که کارخانه نخریسی نیشابور ظرفیت تولید سالانه 9 میلیون مترمربع انواع پارچه در بخش بافندگی را دارا است، خاطرنشان کرد: در سالن بافندگی این کارخانه روزانه 27 هزار متر مربع انواع پارچه های ملحفه ای، روپوشی، پیراهنی و ... تولید می‌شود.

وی ادامه داد: در بخش بافندگی، انواع پارچه های پنبه ای پلی استر و پنبه ای ویسکوز با تار و پود های مختلف در حال تولید است.

ابوئی مهریزی با اشاره به وجود 2 بخش ریسندگی و بافندگی در کارخانه نخریسی و نساجی خسروی خراسان، تصریح کرد: در سالن بافندگی این کارخانه 70 نفر مشغول به کار هستند.

مدیرعامل شرکت سهامی عام نخریسی و نساجی خسروی، عامل کیفیت را مهم ترین ویژگی محصولات این شرکت عنوان کرد و افزود: کارخانه نخریسی نیشابور با تولید انواع نخ‌ و پارچه‌، یکی از تولیدکنندگان برتر نساجی و ریسندگی در کشور به شمار می رود.

308-94

نظر شما